AGD w Nowej Wsi, k/ Rzeszowa

Oferujemy Państwu nie tylko wysokiej jakości meble, które powstają w naszej fabryce. Specjalizujemy się także w sprzedaży sprzętu AGD renomowanych firm. Nasz salon AGD Nowa Wieś koło Rzeszowa, znajdujący się pod adresem Nowa Wieś 12, zawiera wysokiej klasy urządzenia takich marek jak Samsung, Electrolux, Franke, Siemens, Teka, Beko, Kernau, Amica, Whirpool, Bosch, Gorenje, Hotpoint, Libherr, Smeg, Velge oraz Zelmer. Doradzamy w wyborze najlepszych lodówek, piekarników, okapów kuchennych, jak i innych sprzętów AGD. Zdajemy sobie sprawę, ze bez nich kuchnia byłaby całkowicie bezużyteczna, dlatego od razu przy zakupie mebli do kuchni, podpowiadamy jaki sprzęt najlepiej by do niej pasował i spełnił Państwa wymogi.

Realizujemy zamówienia na meble na wymiar, jak i sprzedajemy meble gotowe. Można je obejrzeć w naszym salonie meblowym oraz na stronie internetowej. Wykonujemy meble dopasowane do konkretnych sprzętów AGD, które znajdują się w naszym asortymencie. Urządzenia umieszczane w zabudowie wyglądają bardzo elegancko, jak i są niezwykle praktyczne. Można je zamontować na dowolnej wysokości, której wybór wiąże się z komfortowym użytkowaniem. Meblon posiada duże doświadczenie zdobywane podczas współpracy z licznymi Klientami. To na jego bazie jesteśmy w stanie podsuwać Państwu najlepsze pomysły oraz doradzać w zakupie sprzętów do zabudowy, jak i tych wolnostojących, używanych nadal w wielu kuchniach.

W naszej ofercie znajdują się zarówno bardzo nowoczesne sprzęty AGD, które pasują do kuchni urządzanych według najnowszych trendów, sprzęty klasyczne stanowiące uniwersalne wyposażenie kuchni, jak i urządzenia AGD w stylu retro, dzięki którym można stworzyć aranżację inspirowaną dawnym wystrojem kuchni. Podążamy za najnowszymi trendami, nie zapominając jednak o ponadczasowych rozwiązaniach. Dostosowujemy naszą ofertę sprzętów AGD do Państwa potrzeb i oczekiwań względem wysokiej jakości urządzeń.

Polecane przez nas urządzenia są bardzo funkcjonalne i pochodzą z najlepszych kolekcji cenionych firm. Posiadają liczne zabezpieczenia oraz innowacyjne technologie. Dzięki nim gotowanie w kuchni jest zdecydowanie łatwiejsze i staje się przyjemnością. Nowoczesne rozwiązania pomagają we wszystkich wykonywanych w niej czynnościach. Nie bez znaczenia jest również design sprzętów. Posiadamy w ofercie tylko te, których wygląd został dopracowany do perfekcji.

Zapraszamy do obejrzenia sprzętów AGD dostępnych w naszym asortymencie. Gwarantujemy fachowe doradztwo na bazie Państwa potrzeb i preferencji. Wspólnie znajdziemy najlepsze urządzenia do Państwa kuchni, które w towarzystwie odpowiednich mebli sprawią, że stanie się ona pomieszczeniem, w którym aż chce się przebywać, a gotowanie jest czystą przyjemnością.

Sprzęt AGD Samsung

AGD Samsung
AGD Electrolux
AGD Franke
AGD Siemens
AGD Teka
AGD Beko
AGD Kernau
AGD Amica
AGD Whirlpool
AGD Bosch
AGD Gorenje
AGD Hotpoint
AGD Liebherr
AGD Smeg
AGD Velge
AGD Zelmer