samsung_logo_transparent

Priorytetem firmy Samsung jest tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które poprawiają komfort i ułatwiają życie klientom z całego świata. Firma Samsung pragnie przynosić pozytywne zmiany w społeczności globalnej poprzez ciągłe poszukiwanie przełomowych innowacji i tworzenie wartości.

Linia Chef Collection

Jest to prestiżowa linia, która powstała przy współpracy z szefami kuchni wyróżnionymi gwiazdkami Michelin. Samsung zaprosił ich do współtworzenia urządzeń kuchennych nowej generacji, aby ich użytkownik mógł rozbudzić w sobie prawdziwą pasję do gotowania.

samsung_chef_collection

Linia Czarne Szkło

to minimalistyczne wykończenie w czarnym szkle każdej nowoczesnej kuchni. Błękitny wyświetlacz oraz sterowanie dotykowe subtelnie podkreślą nowoczesny design urządzeń.
Ciesz się perfekcyjnym wyglądem innowacyjnych sprzętów i doskonałym smakiem przyrządzanych w nich potraw.

samsung_czarne_szklo

Linia Stal Szlachetna

sprawia, że każdy element tego zestawu zapewnia solidną funkcjonalność, trwałość i stylowe wzornictwo w przystępnej cenie.

samsung_stal_szlachetna

Linia Grafitowa Stal

jest nową, nieszablonową propozycją w unikatowym kolorze grafitowej stali, która wyróżni nowoczesną kuchnię nadając jej ekskluzywny wygląd i oryginalny charakter.

samsung_grafitowa_stal

Linia Step by Step

charakteryzuje się tym, że krok po kroku przez kolejne etapy programowania przeprowadza intuicyjny sposób sterowania oraz podświetlane ikony wyświetlacza.

samsung_step_by_step

Inne

pozostałe produkty firmy Samsung w naszej ofercie

samsung_inne